Recent Posts of member geboza

Posts:

By geboza 04,Mar,24 08:57
Szeretném, ha sokan látnának meztelenül magammal játszani !



By geboza 25,Dec,23 03:56
Szia ! - Jó hallani a hozzám hasonlókról !
Én is lefényképezem, videózom magam, aztán mint kívülálló nézzem a képeket !
Ez megint beindit és nagyon sokszor erre a saját képeimre élveztem el !
Lefényképezem magam, és állóképszerűen megmutatom a gépnek,a faszkiverés élvezetes pillanatait.
Kezem izgatottan markolássza,húzgálja a gyönyörű faszt.Most úgy állítom a gépet,hogy látszon az is,
ahogy nézem magam a tükörbe.A két tükör se rossz,az eggyikben látom magam szemből,a másikban azt,
ahogy izgatottan lesem magam játék közbe.
Már nagyon sok képem gyült össze. Kb 5000 db van már a merevlemezen, nem is lehet egyszerre átnézni őket.
Mindeggyiken élveteg faszos játékom, gerjedelmemtől hevült testem, szemérmetlenül,buján kitárt mindenem
mutatom a gépnek.
Hevűlten mutatom magamnak - magam, vágyakozó, gerjedt mindenem, hogy amikor majd megnézem,
akkor ismét érezzem a csodás kéjt.
És, így is van ! - ha időnként pergetem a képeket, akkor a kis pöcsöm éledni kezd,
megint kívánja a simogatást, - én meg markolászom, buzgón huzigálom, és nézem tovább a szép faszos,
segges felvételeket. Lihegve, élvezkedve izgatom magam, faszom gyorsan keményedik,pompászsan áll,
és ismét kívánja az elragadtatott, csodás lelkes rejszolást, édes önbaszást!
Mindig úgy érzem, mintha belesápadnék a vágyba, feszengek, és nagyon kívánom az izgató játékot,
egész testem, nagy faszom, és seggem simogatását, kéjelgő, örömteli vonaglását.
Mindig várom az élvezés előtti elragadtatott pillanatot, amikor a testem minden porcikájaa kitörni készülő,
lüktetve gyöngyöző vágyra figyel, majd nyilalva, forrón kilövelli csodás nedüjét!
Igy, hát rejszolom magam, megbaszom magam - élvezem...és megint...megint!
Megint új képeket csinálok, élveteg faszos vágyam, önbaszós kívánalmam sokszoros
ÖRÖMÉRE !



By geboza 24,Sep,23 03:40
Igen ! Akkor végre leszophatnám és seggbe baszhatnám saját magam !



By geboza 24,Sep,23 03:37
Szia ! Én is lefényképezem, videózom magam, hogy aztán mint kívülálló nézzem a képeket ! Ez megint beindit és nagyon sokszor erre / saját magamra / élveztem el !
Fényképezem magam!
Izgulok ! .....
Megvettem a gépet, és szeretnék magamról csodás meztelen képeket csinálni.Szeretném lekapni azt amit a tükörbe látok,amikor csinálom,játszok magammal, amikor kívánatos,mutatós pózaimba gyönyörködöm.Kicsit remeg a belsőm az izgalomtól,jó ......
Csinálom! - Vetkőzök a gép előtt.Letolom a nadrágom,kis faszom kibuggyan,a várakozástól már áll is. Lüktetve mocorog,mutatja magát! Mindent ledobok,és csípőmet előretolva,testem ívbe hátrahajolva megmutatom a szép merdő faszom! Lefényképezem magam, és a szép bunkós faszom,elöről,oldalról,és hátulról,és alulról is.Aztán,háttal szétvetett lábbakkal előrehajolok,hogy mindenem látszon Szép,seggem kerek domborai,tököm,és álló faszom.Mindkét kézzel belemarkolok a,szép kerek seggembe,simogatom,aztán az egyik ujjam a seggem szűk lukába csúsztatom,és megmarkolom a faszom.Ez is jó! Visszafordulok,és állóképszerűen megmutatom a gépnek,a faszkiverés élvezetes pillanatait. Kezem izgatottan
markolássza,húzgálja a gyönyörű faszt.Most úgy állítom a gépet,hogy látszon az is,ahogy nézem magam a tükörbe.A két tükör se rossz,az eggyikben látom magam szemből,a másikban azt,ahogy izgatottan lesem magam játék közbe. - Most a seggem jön! Megsimogatom,megmarkolászom,aztán a műfasz végit odadörgölöm a kerek kis segglyukamhoz.Beleborzongok,ahogy hozzáér! Óvatossan beljebb dugom,érzem ahogy feszíti szét a csodás lukat.Nézem a tükörbe,és veszem a géppel,csodás látvány! - Imádom! Leteszem,és fölé gugolok.Finoman ráhúzódok,ráülök.Elkezdek rúgózni rajta,és a műfütyi hol eltűnik,hol előjön.Mozgatom rajta a szép valagam, le fel.SEGGEM VONAGLIK! Ritmikussan csúszkálok a faszon,meredt faszom himbálodzik a seggembe járó fasz ütemére. Nézem,és néha fényképezem.Megmarad a képeken ez a csodás műbaszás! Fészkelődök, jár a seggem a műfaszon,a kezem is jár a faszomon,és nem is bírom tovább!- Kilövelek,előbb a seggembe dugattyúzó rúd miatt,aztán rárántok,ráhúzok egy párat az óriásira nőtt faszomra és még eggyszer elélvezek! Csodás!!!
Már nagyon sok képem gyült össze. Kb 5000 db van már a merevlemezen, nem is lehet egyszerre átnézni őket.

Mindeggyiken élveteg faszos játékom, gerjedelmemtől hevült testem, szemérmetlenül,buján kitárt mindenem mutatom a gépnek. Széttárt combjaim között, meredten álló faszom, vagy széthúzott seggem, és majdnem mindig a farkammal játszó kezemmel látszódom a buja képeimen. - Lekaptam a vágyamtól gerjedt vonaglásom sok-sok élveteg pillanatát, és a rejszolásba görnyedt testem xexis tartását.
Látszik, hogy szeretem magam,szeretem, imádom a meredten álló szép faszom,
kerek, formás seggem. Látszik, hogy mennyire élvezem a faszom rejszolását, seggem megba- szását. - Sok képen mutatom a kipucsított seggemből, nagy valagamból kiálló műfaszt.
Izgatottan dugom magam, és szép faszom árbóca még magasabbra hág! Feszűl, duzzad, lüktetve sajog, és ahogy egy ütemre járatom a seggembe a faszt vele eggyütt rejszolom a drága kéjrudam - mindezt megörökítem.
Hevűlten mutatom magamnak - magam, vágyakozó, gerjedt mindenem, hogy amikor majd megnézem, akkor ismét érezzem a csodás kéjt.-
- és, így is van ! - ha időnként pergetem a képeket, akkor a kis pöcsöm éledni kezd,
megint kívánja a simogatást, - én meg markolászom, buzgón huzigálom, és nézem tovább a szép faszos, segges felvételeket. Lihegve, élvezkedve izgatom magam, faszom gyorsan keményedik,pompássan áll, és ismét kívánja az elragadtatott, csodás lelkes rejszolást, édes önbaszást!
Mindig úgy érzem, mintha belesápadnék a vágyba, feszengek, és nagyon kívánom
az izgató játékot, egész testem, nagy faszom, és seggem simogatását, kéjelgő, örömteli vonaglását. - Mindig várom az élvezés előtti elragadtatott pillanatot, amikor a testem minden porcikájaa kitörni készülő, lüktetve gyöngyöző vágyra figyel, majd nyilalva, forrón kilövelli csodás nedüjét!
Igy, hát rejszolom magam, megbaszom magam - élvezem...és megint...megint!
Megint új képeket csinálok, élveteg faszos vágyam, önbaszós kívánalmam sokszoros
ÖRÖMÉRE !



By geboza 23,Sep,23 18:42
Kipróbáltam és nagyon jó érzés ! Annyira jó, hogy először túl hamar elélveztem !



By geboza 23,Sep,23 17:58
Nős vagyok és a feleségem nem tudja, hogy milyen sokat szexelek egyedűl, csak a saját magam gyönyörére ! Az elélvezást sokáig késleltetem, mert nagyon imádom a begerjed, álló faszú testem nézni egy tükörből !





By geboza 22,Sep,23 18:15
Igen ! Sokszor csináltam, mert éjszakai ügyeletbe amikor nem volt más dolgom, akkor a pihenőszobába
levetkőzve fél éjszakákat töltöttem el saját magam izgatva !
Van egy önvallomásom és idemásolom nektek :
Szeretem a meztelen testem fogdosni, gyúrni, gyömöszőlni,és felizgatni !
Élvezem a forrón keményedő faszom finom lüktetését, kemény seggem simogató markolását.
Testem kéjelgő tekergését, amikor a tükör előtt tetszelegve pózolok,
és mutogatom magamnak faszos játékaim.
Jó, hogy igy van, mert már legalább százezerszer játszottam magammal
a tükör előtt, forrón lihegő, izgatott, meredező faszú állapotba.
Buja élvezettel, órákig élveztem. élveztettem magam !
Minden perce csodás volt.Nagyon sok lihegő,saját testem izgató, vágyamtól forró
pillanatot éltem át. Sokszor a remegésig felfokozott gerjedelmemben
őrült extrázisban szorongattam magam, és az élvezés előtti pillanatokba lüktető,
nagy faszom !
Ugrállva cibáltam,rejszoltam az édes farkam, és markolásztam a valagam.
Nyöszörögve mondogattam: ÉDES FASZOM, DRÁGA VALAGAM !
JAJ, DE SZERETLEK, HÚ, DE MEGBASZLAK !
Ha fogom, álló faszom, akkor néha úgy érzem, hogy saját magam fogom
és én egészbe egy nagy fasz vagyok !

GÉZA



By geboza 22,Sep,23 08:57
Szeretném megmutatni a hozzám hasonlóknak az eddig nagyon titkolt játékaim !
A nöim mellett saját magammal sokkal többet élvezkedtem, mint velük, mert más
volt és fél napokig is tudtam így élvezkedni. Rászoktam a fényképezésre, hogy majd
azokon is lássam így felizgultan magam. Most, hogy megöregedtem és teli van a
számítógépem a buja fényképeimmel azt szeretném, hogy ti is lássatok !



By geboza 22,Sep,23 03:45
Negyvehárom éves koromig egyenes, kétgyerekes apuka voltam.
A sorsfordulóm az lett amikor szexfilmeken láttam ahogy kurvákat
seggbe is baszák - azon elgondolkoztam !
Nekem is van segglukam - ez milyen lenne nekem ?
Mivel kíváncsi lettem készitettem egy kicsit nagyobb műfaszt, mint az enyém !
Sokáig készült, és csiszolás közbe néha megsimogattam a készülö faszt a pincébe,
magammal incselkedve máris azon járt az agyamvajon milyen lesz !?
Hát mire oda jutottam, hogy meztelen seggel fölé álljak, a sok várakozástól nagy
izgalommal, gugoltam rá !
Még hozzám se ért, de már zsibongott a segglukam, és gyorsabban szedtem a levegőt !
Jaj, már messziről éreztem a csupasz seggem, alatta a fasz hegyét, és egész testembe megrázkódtam
ahogy a műfasz vége az ánuszomhoz ért ! .....Jaj. .....jött....belém.......feszítette szét a segglyukam,
és először érzett furcsa érzéstől sikamlós vágycseppeket lövelt ki a faszom !
Azt hittem elélveztem, de nem !......A bennem lévő, seggem kitömő fasztól megvonaglott az egész testem,
és vad vággyal, és ellenállhatatlan hirtelenséggel martam rá a faszomra.....és pár húzás után, sokkal beljebbről,
mint máskor, forróbban, és erőssebben löveltem ki a nedvem ! .......
.Oh, jaj....ezt soha se felejtem.....ez volt életem legerősebb elélvezése !!!
Óriási hatással volt rám, én Géza meg lettem baszva, fel lettem csinálva !
Az mit sem számított, hegy az csak egy műfasz volt, én akkor is egy csodának éreztem a felfedezett seggem !
Nem csoda, hogy eztán még nagyobb kívánással vártam az alkalmakat és állandóan erre gondoltam !
Türelmetlenűl vártam a kövezkező lehetőséget !.......nem tudtam betelni vele, reggelente a munkahelyen verseket
írtam magamról, a faszomról és a seggemről !.....
Szerelmes lettem a saját magam izgatásába, felhevűlt kéjelgésembe, de főleg abba, hogy én Géza megbaszom saját magam ! Igy lettem biszex és azóta is áldom a sorsom !